Seyyar Tuzak


Seyyar Tuzak

Kontrol noktaları için seyyar kapan, polis ve jandarma için seyyar yol kapanı

Kontrol noktaları, polis ve jandarma için yere atılan çivili seyyar tuzak

Serpme Araç Kapanı, Serpme Tuzak, Serpme Yol Kapanı, Serpme Tol Tuzakları

Serpme Araç Kapanı, Serpme Yol Kapanı, Serpme Tol Tuzakları

Serpme Tuzak, Seyyar Yol Kapanı

Seyyar Yer Tuzakları

Lastik Patlatan Seyyar Tuzak

Seyyar tuzak, Polis ve Askeri yetkililerin arama ve kontrol noktalarından kaçan, DUR ikazlarına rağmen kaçmaya devam eden sürücü ve araçların yavaşlatılması, durdurulabilmesi için kullanılan kaliteli ve uygun maliyetli tekerlek söndürme aracıdır.

Lastik patlatan yol kapanı ana gövdesi yüksek kauçuk takviyeli Poliamid 6.6 hammaddeden imal edilmiştir. Yol kapanında kullanılan tüm metal kısımlar paslanmaz çelikten üretilmiştir Lastik patlatan üzerinde kullanılan 170 adet çivi paslanmaz çelik borudan yapılmış olup, uçları lastiğe kolay girmesi için özel tasarlanarak sivriltilmiştir.

Çiviler lastikteki havanın kontrollü olarak boşalmasını sağlayarak, aracı belirli bir mesafede durmaya zorlayacak şekilde tasarlanmıştır. Çiviler kauçuk esaslı tabanlıklara sahiptir. Çivi uçlarında, kullanıcı personele zarar vermemesi için kauçuk esaslı koruyucu başlıklar mevcuttur. Elle atılarak rahatlıkla yere serilebilir ve hızlı bir şekilde toparlanabilir. Bunun için yaklaşık 8 metre uzunluğunda esnek malzemeden imal edilmiş ipi ve özel sarma makarası bulunmaktadır.

Fiyat almak için 0212 220 0 444 lütfen arayınız.