Serpme Kapan


Serpme Kapan

Kontrol noktaları için seyyar kapan, polis ve jandarma için seyyar yol kapanı

Kontrol noktaları için serpme kapan, polis ve jandarma için yere atılan çivili seyyar yol kapanları

Serpme Araç Kapanı, Serpme Tuzak, Serpme Kapan, Serpme Tol Tuzakları

Seyyar Kapan, Serpme Araç Kapanı, Serpme Tuzak, Serpme Yol Kapanı, Serpme Tol Tuzakları

Serpme Tuzak, Seyyar Yol Kapanı

Seyyar Yol Kapanı, Serpme Kapan, Seyyar Yer Tuzakları

Lastik Patlatan Serpme Kapan

Seyyar Kapan, Polis ve Askeri yetkililerin arama ve kontrol noktalarından kaçan, DUR ikazlarına rağmen kaçmaya devam eden sürücü ve araçların yavaşlatılması, durdurulabilmesi için kullanılan kaliteli ve uygun maliyetli tekerlek söndürme aracıdır.

Lastik patlatan yol kapanı ana gövdesi yüksek kauçuk takviyeli Poliamid 6.6 hammaddeden imal edilmiştir. Yol kapanında kullanılan tüm metal kısımlar paslanmaz çelikten üretilmiştir Lastik patlatan üzerinde kullanılan 170 adet çivi paslanmaz çelik borudan yapılmış olup, uçları lastiğe kolay girmesi için özel tasarlanarak sivriltilmiştir.

Çiviler lastikteki havanın kontrollü olarak boşalmasını sağlayarak, aracı belirli bir mesafede durmaya zorlayacak şekilde tasarlanmıştır. Çiviler kauçuk esaslı tabanlıklara sahiptir. Çivi uçlarında, kullanıcı personele zarar vermemesi için kauçuk esaslı koruyucu başlıklar mevcuttur. Elle atılarak rahatlıkla yere serilebilir ve hızlı bir şekilde toparlanabilir. Bunun için yaklaşık 8 metre uzunluğunda esnek malzemeden imal edilmiş ipi ve özel sarma makarası bulunmaktadır.

Fiyat almak için 0212 220 0 444 lütfen arayınız.